فروش ویژه محصولات آقای فرش

1396/08/07
به اشتراک گذاری : تلگرام

تعاونی نظام سلامت کشور با همکاری آقای فرش اقدام به فروش محصولات آقای فرش به همراه تخفیف فوق العاده میکند

آقای فرش، بزرگترین و مدرن ترین هایپرمارکت تخصصی فرش ماشینی و دستباف ایران است که در آن بهترین محصولات به صورت انحصاری عرضه میگردد. محصولات این مجموعه شامل انواع فرش های ماشینی ایرانی و خارجی، فرش های دستبافت و تابلو فرش میباشد که توسط تولید کنندگان آن به صورت مستقیم به مشتریان عرضه میگردد همچنین امکان فروش اقساطی به تمام محصولات نیز مهیا گردیده است از دیگر مزایای خرید از این مجموعه تحویل کالا به صورت رایگان در سراسر کشور است این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان و متخصصین مجرب به کنترل دقیق کیفیت محصول قبل از عرضه به مشتریان محترم می پردازد و پس از تائید کیفیت کالا گارانتی مکتوب دو ساله در هنگام خرید ارائه میشود با توجه به عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات پایین ترین قیمت نیز ضمانت میگردد از این رو شعار قیمت و کیفیت تضمین شده برای مجموعه های فرش انتخاب شده است در همین راستا مجموعه آقای فرش اقدام به تهیه کارت اعتباری تخفیف جهت برخی از مشتریان خاص خود با همکاری بانک ملت نموده است.


توضیح تخفیفات : علاوه بر تمام تخفیفات موجود در آقای فرش، می توانید با ارائه این کارت از تخفیفات ذیل نیز بهره مند شوید.
1- جهت فرش های ماشینی هر متر مربع 100,000 ریال
2- جهت فرش های دستباف هر متر مربع 500,000 ریال
3- جهت تابلو فرش های دستباف هر قطعه 500,000 ریال
4- گلیم، پرده و سایر صنایع دستی(به غیر از فرش دستباف) هر متر مربع 100,000 ریال

علاوه بر شارژ فعلی کارت، این کارت در ایام و مناسبت های مختلف به صورت ویژه شارژ خواهد شد و با همین روال قابل استفاده است.

برای دریافت کارت های اعتباری تخفیف به تعاونی کارکنان نظام سلامت کشور به نشانی بلوار کشاورز- بین قدس و وصال - پلاک 214 طبقه اول مراجعه و این کارتها را دریافت نمائید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 88945590-021 تماس حاصل نمائید.

  • تگ ها
  • فرش
  • آقای فرش
  • تخفیف
  • نظام سلامت کشور